TT Tertip

ASKER KART NEDİR?

Asker Kart, Kontörlü Kart özelliklerine sahip, yurt genelinde tüm ankesörlü telefonlarda kullanılabilen, askerlere özel tasarımlı, tüm aramalar için tak-konuş telefon kartıdır.

Türk Telekom Asker Kart

Asker Kart Nedir?

Asker Kart, Kontörlü Kart özelliklerine sahip, yurt genelinde tüm ankesörlü telefonlarda kullanılabilen, askerlere özel tasarımlı, tüm aramalar için tak-konuş telefon kartıdır.

Asker Kart sadece 50 kontör olarak sunulmakta ve sadece askeri birliklere dağıtımı yapılmaktadır.

Müşteri Hizmetleri için 0 800 314 55 55′i arayınız.


Aile Kart Asker Özel Nedir ?

Aile Kart, ankesörlü telefonlarda kullanılan ve görüşme ücretini kayıtlı olduğu ev veya iş telefonunun faturasına ekleyen bir Türk Telekom hizmetidir.

NERELERDE KULLANILIR?

Türkiye çapında sayısı 70.000’i bulan ve üzerinde “TT Aile Kart” hizmeti verildiği belirtilen ankesörlü telefonların tamamında kullanılabilir.

AİLE KART NASIL KULLANILIR?

Her Aile Kart’ın kendine özel bir seri numarası vardır. Bu seri numarasıyla 444 1 444 no.lu Türk Telekom Çağrı Merkezi’nden Türk Telekom Ofisi’ne başvurarak, AileKart’ınızı sabit hattı sizin üzerinize olan bir telefon numarasına kaydettirebilirsiniz. Üzerinize kayıtlı bir hat yoksa, askerde sizden telefon bekleyen sevdiklerinizden birinin kendi hattına kaydettirmesini sağlayabilirsiniz.

KONUŞMALARIM NASIL ÜCRETLENDİRİLİR?

TT Aile Kart ile yapılan görüşmeler, kayıtlı olduğu ev veya iş telefonu için geçerli olan tarife üzerinden ücretlendirilir. Kayıtlı olduğu telefon, şehirlerarası ya da milletlerarası görüşmelere kapalı olsa dahi, Aile Kart ile bu görüşmeler gerçekleştirilebilir.


Detaylı bilgi için tıklayın


Üniformanı Kuşan, rütbeni belirlehaydi asker tekmil vermeye!

Şimdi Asker Kart'la vatanın dört bir yanında,
Türk Telekom senin yanında!

Askere gitemden üniforma kuşanmak ve tüm sevdiklerine kendi sesinle tekmil vermekse şimdi www.enbuyukaskerbizimasker.net ile mümkün.

Kendi fotoğrafını yükle, sesini kaydet, rütbeni seç, eşine dostuna online tekmil gönder!

KONTÖRLÜ KART NEDİR?

Cebinizin dostu Kontörlü Kart ile Türkiye’nin her yerindeki 85 bin ankesörlü telefondan, dilediğinizce konuşursunuz. Üstelik ister milletlerarası görüşme yapın , ister bir cep numarasını arayın, aynı sabit StandartHATT ücretini ödersiniz. Kontörlü Kart, cebinizde mutlaka bulunsun!

Türk Telekom Kontörlü kart

NERELERDE KULLANABİLİRSİNİZ?

Evde ev telefonu, işte, iş telefonu, evde ya da işte değilseniz, ankesörlü telefon kullanılır. Türk Telekom Bayileri, ofisleri ve seyyar bayilerinden kolayca bulabilceğiniz Kontörlü Kart’ları, tüm ankesörlü telefonlardan kullanabilirsiniz. Bu kartla yapacağınız tüm şehir içi, şehirler arası, milletler arası ya da cep aramaları, StandartHATT tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Dilerseniz Kontörlü Kart’ınızı, Multimedya Ankesörlü Telefon’larda internete bağlanmak, SMS göndermek ya da fotoğraf çekip MMS göndermek için de kullanabilirsiniz.

Dilerseniz, ankesörlü telefonlardan mevcut kredi kartınızı kullanarak da, Kontörlü Kart ile aynı ücretlerle görüşme yapabilirsiniz. Ankesörlü telefonlardan kredi kartı kullanarak görüşme yapmak hem avantajlı, hem de güvenlidir.

KONTÖRLÜ KART VE KREDİ KARTI İLE GÖRÜŞME ÜCRETLERİ

50 kontör 4 YTL
100 kontör 7,50 YTL
200 kontör 15 YTL
350 kontör 19 YTL


 

Türk Telekom Internet Data Center  Türk Telekom Internet Data Center